Deklaracja Dostępności         telrfon 84 6313434           telrfon spzlojec@op.pl      
Stona główna Logowanie
Chmurki
Chmurki
Baner tytuł
Ozdoba1
Słońce
Napis
Dziecko 1
Dziecko 2
Lupa   Przycisk 1 Przycisk 2 Przycisk 3 Przycisk 4

 
 

00018211


 
Listopad 2021
26
Piątek
XVII Gminny Konkurs Plastyczny ?Ilustracje do wierszy Jana Brzechwy oraz baśni Hansa Christiana Andersena? pod patronatem Wójta Gminy Nielisz
Aktualności
Ikona  Ikona

Wstecz
Dalej

 

NAGRODY SPECJALNE:

  • ZOFIAANTOSZEK- Nagroda Specjalna Wójta Gminy Nielisz
  • MARTYNAMAZUREK- Wyróżnienie Specjalne Wójta Gminy Nielisz
  • AMELIARAK- Nagroda Specjalne Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Dzieci Zamojszczyzny wZłojcu

NAGRODY:

Niepubliczne Przedszkole ?Mali Odkrywcy?w Krzaku:

  • MAGDALENAKRÓL, SZYMON KLUS, ZUZANNA TREPIET, KSAWERY SOKÓŁ, ANTONI KRÓL,

WYRÓŻNIENIA:

  • KAROLRYCAJ, TOBIASZ LAL, MAREK ZDŻYŁOWSKI, TYMOTEUSZ ŚLIWA, ZUZANNA TELIGA.

Szkoła Podstawowa im. Jana Króla wNieliszu:

Oddział Przedszkolny:

  • NIKOLAHAŁAS, IGA JASINA, GABRIELA GIELECKA, EMILIA ŚCIBAK, NINA DOMAŃSKA.

Klasa I- VIII:

  • MARTAMRÓZ, MARCIN MRÓZ, ANTONI TREPIET, JULIA MOJZESS, HUBERT MIKUŁA, KAMILA MAZUR,ADAM CIOS, KASJAN WALCZAK, ARTUR PASTUSZAK, ZUZANNA DUDEK, KACPER PAWELCZYK,IZABELA PASZKO, ALEKSANDRA CICHOSZ, MAJA NOWOSADZKA, ANTONI KOBYLARZ, WOJCIECHSTEFAŃSKI, OSKAR PUCHACZ, BARTŁOMIEJ CHMIEL, KONRAD BANASZCZUK.

WYRÓŻNIENIA:

  • JAKUBOBSZYŃSKI, HANNA LIPSKA, MATEUSZ DĄBROWSKI, KONSTANCJA PIETKIEWICZ, ALEKSANDRAPAŃCZYK, GRACJAN DUDEK, JULIA SMYK, NATAN DUDEK, MARTYNA ZAŁUSKA, MARTYNAKOZYRA, KACPER WĘCŁAWIK, JULIA MIKUŁA, IGOR ZŁOMAŃCZUK, EMILIA NIEDŹWIEDŹ,NATALIA SZPONAR, KAMIL MALINOWSKI, WIKTORIA WAL, MARTYNA KOSTKA, KORNELIABOJAR, KLARA SIEMCZYK, OLIVIA PAWELEC, GABRIELA BARTOSZCZYK, GRZEGORZ MAZEPA,JULITA ZIMNA, PAWEŁ DUDEK, ALAN DEREWECKI, WIKTOR DROZDA, JAKUB NIZIOŁ, MAJAZAŁUSKA, ANTONINA OSZUST, KACPER MALINOWSKI, SZYMON SZCZEPANOWSKI, DOMINIKSMYK, NIKOLA NIZIOŁ, IZABELA KURZAK, BARTŁOMIEJ PUCHACZ, KACPER BOJAR, KACPERMAZEPA, LENA MIECZKOWSKA, DAWID ANTOSZEK, FRANCISZEK TREPIET, LENA GARBARZ,LENA PAWELEC, DOMINIK CICHOSZ, WIKTORIA BANASZCZUK.

Szkoła Podstawowa im. DzieciZamojszczyzny w Złojcu:

Oddział Przedszkolny:

  • ANTONIBUBIŁO, ANNA NOWAK, BARBARA SZUMIŁO, NATALIA KLIMKIEWICZ, ANTONI MARCHEWKA,ANTONI PAŁCZYŃSKI.

Klasa I- VIII:

  • JAKUBSMOŁA, MICHAŁ GNYP, MAJA DEMCIO, KAROL CZERWIENIEC, KATARZYNA CZERWIENIEC, ANNAKLUS, LENA CABAŁA, ZUZANNA SZUMIŁO, GRZEGORZ KISZKA, DARIA TYMCZAK, ALEKSANDRAGARBATY, GABRIELA PAŁCZYŃSKA, AMELIA BUBIŁO, JULIA KAWALA, JULIA MARCHEWKA,KRYSTIAN SOBOŃ.

WYÓŻNIENIA:

  • ZUZANNASKRZYPIK, KARINA JAKUBIAK, MAJA TCHÓRZ, MARTYNA RAK. 

       WSTECZ Miejsce publikacji: Aktualności Autor: Mirosław Kuduk
Utworzono: 2021-11-26, Aktualizowano: 2021-11-27.
Odsłon: 7668 razy
 
TWOIM ZDANIEM

        Dodaj komentarz

 
 
 
Chmurki 1
Chmurki 2
WAŻNE TERMINY
N Pn Wt Śr Cz Pt So
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Najnowsze publikacje:

Warto przeczytać:

Mail

Szkoła Podstawowa
im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu

Złojec 226
22 - 413 Nielisz
pow. zamojski, woj. lubelskie

Telefon tel. 84 6313434

spzlojec@op.pl   www.spzlojec.net

Inspektor Ochrony Danych:
Agnieszka Błaziak agnieszka.blaziak@cbi24.pl

Mirosław Kuduk © 2017
  Proszę czekać... TłoTłoTło 
  Tło
  Proszę czekać... TłoTło 
  Tło
   Tło 

 
 


 
   
Ładowanie