Deklaracja Dostępności         telrfon 84 6313434           telrfon spzlojec@nielisz.pl      
Stona główna Logowanie
Chmurki
Chmurki
Baner tytuł
Ozdoba1
Słońce
Napis
Dziecko 1
Dziecko 2
Lupa   Przycisk 1 Przycisk 2 Przycisk 3 Przycisk 4

 
 
 
 

 

00030617


 
Styczeń 2024
27
Sobota
ZABAWA CHOINKOWA
Aktualności
Ikona  Ikona
 

AlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbum

 

   Karnawał to okres zimowych balów, maskarad. Po ciężkiej pracy w I okresie uczniowie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w sobotę - 27 stycznia 2024 roku. Moc wrażeń i mnóstwo radości - takie właśnie emocje towarzyszyły uczestnikom choinki szkolnej.
      W zabawie uczestniczyli uczniowie naszej szkoły, ich rodzice, przedszkolaki oraz młodsze rodzeństwo. Uczniowie bawili się w dwóch turach. Dzieci z oddziału przedszkolnego i z klas I-III - w godzinach przedpołudniowych, zaś po południu uczniowie klas IV-VIII. Uczestnicy choinki szkolnej zachwycili wszystkich pięknymi przebraniami i niezwykłymi strojami.
       W sali gimnastycznej podczas pląsów było bardzo kolorowo i wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy. Zarówno młodsi, jak i starsi, bawili się w rytmie ulubionej muzyki i najnowszych hitów. W czasie przerwy uczniowie mogli posilić się przygotowanym przez rodziców poczęstunkiem. Dodatkową atrakcją była czekoladowa fontanna.
      Członkowie kółka teatralnego - uczniowie
z klasy II i III - pod kierunkiem Pani Alicji Czerwieniec, zaprezentowali przedstawienie pt. "Pani Zima". Duże wrażenie zrobiły nie tylko umiejętności aktorskie dzieci, ale również rekwizyty i oryginalne kostiumy.
         Na dolnym korytarzu stanęła ''fotoramka'', w której dzieci i rodzice chętnie robili sobie pamiątkowe zdjęcia. Podczas zabawy karnawałowej dużą atrakcją okazały się konkursy z różnorodnymi nagrodami, których tego wieczora nie mogło zabraknąć.
        Zabawa choinkowa w naszej szkole jest imprezą integrującą całą społeczność. Jest okazją do współpracy z rodzicami, którzy chętnie pomagają w dekoracji sali i przygotowują poczęstunek dla swoich pociech.
         Tegoroczna choinka w Szkole Podstawowej im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu należała do udanych i zostały po niej miłe wspomnienia. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale szczęśliwi i zadowoleni.

       WSTECZ Miejsce publikacji: Aktualności Autor: Elżbieta Hrycyk
Utworzono: 2024-01-27, Aktualizowano: 2024-02-01.
Odsłon: 1940 razy
 
TWOIM ZDANIEM

        Dodaj komentarz

 
 
 
Chmurki 1
Chmurki 2
WAŻNE TERMINY
N Pn Wt Śr Cz Pt So
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16

Najnowsze publikacje:

Warto przeczytać:

Mail

Szkoła Podstawowa
im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu

Złojec 226
22 - 413 Nielisz
pow. zamojski, woj. lubelskie

Telefon tel. 84 6313434

spzlojec@nielisz.pl   www.spzlojec.net

Inspektor Ochrony Danych:
Agnieszka Błaziak agnieszka.blaziak@cbi24.pl

Mirosław Kuduk © 2017
  Proszę czekać... TłoTłoTło 
  Tło
  Proszę czekać... TłoTło 
  Tło
   Tło 

 
 


 
   
Ładowanie
Profesjonalny Hosting