NAGRODY I WYRÓŻNIENIA UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021
Nagrody za wyniki w nauce:
- Szymon Bondyra, Maja Demcio, Jakub Smoła, Jakub Zańko - Klasa I
- Katarzyna Czerwieniec, Julia Marchewka, Krystian Soboń - Klasa II
- Patryk Berej, Gabriela Pałczyńska, Aleksandra Garbaty, Kacper Pałka - Klasa III
- Martyna Rak, Martyna Mazurek, Marcin Nowak - Klasa IV
- Martyna Klimkiewicz - Klasa VI
- Grzegorz Komajda, Amelia Bubiło, Kacper Jakubiak - Klasa VII
Dyplom za 100% frekwencję:
- Damian Jurczyszyn - klasa III
Nagrody za czytelnictwo:
- Katarzyna Czerwieniec - klasa II
Dyplom za czytelnictwo:
- Karol Czerwieniec, Krystian Soboń, Damian Jurczyszyn, Paweł Brud
Nagroda w konkursie "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO":
- Piotr Popławski - klasa VII
Mistrz Kultury Słowa:
- Kacper Pałka, klasy I - III; Grzegorz Komajda, klasy IV - VIII
Statuetka "Uczeń Roku":
- Martyna Mazurek - klasa IV; Martyna Klimkiewicz - klasa VI
Statuetka Najlepsza klasa w roku szkolnym 2020/ 2021:
- Klasa IV- średnia osiągnięć edukacyjnych uczniów 4,98
Świadectwa z wyróżnieniem i stypendia Wójta Gminy Nielisz:
- Martyna Mazurek, Martyna Rak, Marcin Nowak, Alan Mroczkowski, Alex Mroczkowski - klasa IV
- Miłosz Mika, Kacper Soboń, Krzysztof Jakubczak - klasa V
- Dawid Flis, Dawid Duda, Daria Smutniak, Martyna Klimkiewicz, Daria Tymczak - klasa VI
- Grzegorz Komajda, Amelia Bubiło, Kacper Jakubiak, Julia Kawala - klasa VII
- Ada Jakubczak, Bartłomiej Sadło - klasa VIII
Dyplom dla Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego:
NAGRODY I WYRÓŻNIENIA PLASTYCZNE UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021
XVIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży "Tęczowy Kalendarz":
- Szymon Berej, Martyna Mazurek - Wyróżnienie udziałem w wystawie pokonkursowej
Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki "Mój Anioł":
- Amelia Rak - Wyróżnienie udziałem w wystawie pokonkursowej
X Gminny Konkurs Plastyczny "Na anielskich skrzydłach":
- Szymon Berej - II Miejsce
VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Cztery pory roku w oczach dziecka - Inne zimy, inne zabawy":
- Martyna Rak - III Miejsce
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Ilustracje do wierszy J. Czechowicza i J. Hartwig":
- Amelia Bubiło - Wyróżnienie udziałem w wystawie pokonkursowej
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Święta Wielkiej Nocy - tradycja i współczesność":
- Szymon Bondyra - I Nagroda
- Julia Kawala - I Nagroda
- Martyna Mazurek - II Nagroda
- Amelia Bubiło - III Nagroda
XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny (etap regionalny) "Bezpiecznie na wsi: Od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy":
- Szymon Bondyra - I Miejsce
- Zuzanna Szumiło - Wyróżnienie(nauczyciel- Karolina Mazur)
- Martyna Rak - Wyróżnienie
- Maja Chrzan, Julia Kawala, Amelia Bubiło - Podziękowanie za udział w konkursie
I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zaczarowany Świat Baśni Hansa Christiana Andersena":
- Martyna Mazurek, Martyna Rak, Zuzanna Skrzypik, Daria Tymczak, Julia Kawala - Dyplom za udział w konkursie
Powiatowy Konkurs Plastyczny: "Przystanek Niepodległość":
- Damian Jurczyszyn - Wyróżnienie
Ogólnopolski Konkursie Plastyczny "Bezpiecznie na wsi mamy" - etap powiatowy:
Uczniowie/artyści pracowali pod opieką merytoryczną
Pani Doroty Bosiak oraz Pani Małgorzaty Magryta