Deklaracja dostępności         telrfon 84 631-34-34           telrfon spzlojec@nielisz.pl      
Stona główna Logowanie
Chmurki
Chmurki
Baner tytuł
Ozdoba1
Słońce
Napis
Dziecko 1
Dziecko 2
Lupa   Przycisk 1 Przycisk 2 Przycisk 3 Przycisk 4

 
 
 
 
 

 

   

000421721


 
Czerwiec 2025
24
Wtorek
DZIEŃ SPORTU I ZDROWIA
AKTUALNOŚCI
Ikona  Ikona
 

AlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbumAlbum

 

Dzień Sportu i Zdrowia w naszej szkole to coroczne wydarzenie, które ma na celu kształtowanie wśród uczniów nawyków prozdrowotnych, czyli podejmowania aktywności fizycznej oraz zdrowego odżywiania. 

Naturalna potrzeba ruchu wśród dzieci i młodzieży sprawia, że tego dnia nie musimy się martwić o frekwencję. Uczniowie klas I-VIII niemal w komplecie wzięli aktywny udział we wspólnej rozgrzewce, a następnie - przy gorącym dopingu koleżanek i kolegów oraz dzieci z oddziału przedszkolnego - w rywalizacji rekreacyjno-sportowej. Uczestnicy rywalizowali w konkurencjach indywidualnych oraz drużynowych

Współzawodnictwo sportowe
w myśl zasady fair-play, masa pozytywnych emocji, ogromna dawka aktywności fizycznej oraz świetna zabawa - tak wyglądała część sportowa naszego wydarzenia, która zakończyła się wręczeniem pamiątkowych dyplomów oraz nagród rzeczowych - zwycięzcom poszczególnych konkurencji. 

Od godz. 11.30 rozpoczął się kiermasz zdrowej żywności prowadzony przez Szkolne Koło Wolontariatu.
Do akcji dołączyli się również uczniowie klasy VII, którzy pod kierunkiem pani Moniki Dobromilskiej przygotowali tradycyjne (zdrowe) przekąski charakterystyczne dla kuchni niemieckiej.
Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na potrzeby Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie oraz Ośrodek Terapii Zajęciowej dla Osób Niepełnosprawnych przy ul. Orlicz-Dreszera w Zamościu.

Wszystkim aktywnym uczestnikom zmagań sportowych serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy odwagi oraz determinacji. 

W oczekiwaniu na kolejną edycję Dnia Sportu i Zdrowia dbajmy o siebie podejmując systematycznie aktywność fizyczną i przestrzegając zdrowych nawyków żywieniowych.

       WSTECZ Miejsce publikacji: AKTUALNOŚCI Autor: Agnieszka Koziej, Janusz Stryjewski
Utworzono: 2025-06-24, Aktualizowano: 2025-06-26.
Odsłon: 3273 razy
 
TWOIM ZDANIEM

        Dodaj komentarz

 
 
 
Chmurki 1
Chmurki 2
WAŻNE TERMINY
N Pn Wt Śr Cz Pt So
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21

Najnowsze publikacje:

Warto przeczytać:

Mail

Szkoła Podstawowa
im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu

ul. Złojec 226 A
22 - 413 Nielisz
pow. zamojski, woj. lubelskie

Telefon tel. 84 631-34-34

spzlojec@nielisz.pl   www.spzlojec.net

Adres e-doręczeń:
AE:PL-80765-34667-RSGFU-12

Inspektor Ochrony Danych:
Agnieszka Błaziak agnieszka.blaziak@cbi24.pl

Mirosław Kuduk © 2017
  Proszę czekać... TłoTłoTło 
  Tło
  Proszę czekać... TłoTło 
  Tło
   Tło 

 
 


 
   
Ładowanie
Profesjonalny Hosting